O nas

Ilość napisanych tekstów
1532
Ilość napisanych opisów
1235
Wdrożonych strategi Social Media
523

Content marketing

Nasz zespół składa się z magistrów dziennikarstwa o różnych specjalizacjach. Praca z tekstem to nasza codzienność. Dodatkowo, nasze umiejętności przekazywania myśli w sposób interesujący dla odbiorcy, uzupełnialiśmy doświadczeniem w pracy w dużych firmach reklamowych, na stanowiskach specjalistów reklamy online i offline. Połączenie tego typu umiejętności i doświadczenia, pozwala nam na tworzenie tekstów, które dobrze się czyta oraz które są skuteczne w zakresie SEO i Content marketingu.

Social Media

Nasz zespół uzupełniają specjaliści mediów społecznościowych, przed którymi Facebook i Instagram nie ma tajemnic. Będąc w branży od wielu lat, przeprowadzili wiele skutecznych kampanii reklamowych oraz wdrożyli mnóstwo ciekawych i nieszablonowych strategii.

Graficy

Dzięki nim, nasza treść zyskuje doskonałe uwieńczenie. Tworzą grafiki reklamowe z przeznaczeniem na serwisy społecznościowe, dbają o oprawę graficzną blogów, a tak że przygotują najbardziej wymagające infografiki.

Wspólna praca, zgranego i wyspecjalizowanego zespołu, jest gwarancją osiągnięcia Twojego celu.

Zaufało już nam wielu – teraz przyszedł czas na Ciebie!

Odwiedź Nas również tutaj

Słowem o Nas

Współpraca z Panią Justyną to ogromna przyjemność! Pełne zaangażowanie, profesjonalizm, szacunek i nastawienie na Klienta oraz wręcz zadziwiająca szybkość w realizacji zleceń. Z osobistym przekonaniem POLECAMY usługi Pani Justyny i jej współpracowników, w szczególności w zakresie spraw trudnych i wymagających merytorycznej wiedzy i dużego doświadczenia!!!

LLP-Adwokaci Kamila Stefanek Pałka, Natalia Malec, Dawid Bielecki

Współpraca z firmą Justyny to czysta przyjemność. Teksty zawsze dostarczane były na czas, a trzeba powiedzieć, że uwijają się z robotą niezwykle szybko. Potrafią pisać interesująco na wiele sposobów o tym samym co bardzo cenimy. Polecamy z czystym sumieniem!

Imprezowy Raj

Do JM PRO trafiliśmy z polecenia naszego klienta , powiedział że są drodzy ale dobrzy. Pani Justyna to profesjonalistka. Content jaki tworzy stoi na wysokim poziomie. Jakość jak i szybkość realizacji są warte swojej ceny. Zdecydowanie polecamy usługi JM PRO i liczymy na dalszą równie owocna jak do tej pory współpracę ☺

Lorem Pro Księgowość